آشنایی با برخی از حامیان برگزاری سمپوزیوم نانو۹۵

 

 

 

 

برخی از حامیان برگزاری سمپوزیوم بین المللی نانو۹۵

 

 

در این بخش با برخی از این نهادها آشنا میشویم که لیست آنها عبارت است از:

 

 

 

  • دانشگاه آزاداسلامی واحد نجف آباد
  • مرکز تحقیقات مواد پیشرفته دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
  • اتاق بازرگانی،صنایع و معادن اصفهان
  • شرکت فولاد مبارکه اصفهان

 

 

 

IAU_Najafabad_Branch_logo

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در حال حاضرمیزبان  ۲۷ هزار نفر دانشجوی تمام وقت در ۱۸۰ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ناپیوسته ، کارشناسی ارشد ، دکتری حرفه‌ای و دکتری تخصصی می باشد. اعضای هیئت های علمی دانشگاه بالغ بر ۵۰۰ نفر به صورت تمام وقت می باشد. هم چنین تعداد اساتید حق التدریس در دانشگاه در حدود ۱۶۰۰ نفر می باشد. این واحد دانشگاهی جزو بزرگترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کشور و بزرگترین مجتمع آموزش عالی در استان اصفهان در حال فعالیت می باشد و هم اکنون مشتمل بر یازده دانشکده مصوب می باشد.

از موفقیت های این دانشگاه همین بس که در امتحان جامع پزشکی سال جاری که از طرف وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید و در این آزمون تمام دانشگاه های دولتی و آزاد در شرایط یکسان شرکت داشتند. دانشجویان پزشکی واحد نجف آباد همگی نمره قبولی کسب نموده و دانشگاه نجف آباد حائز رتبه اول گردید. از نظر فضا و زیر ساخت‌های آموزشی هم دانشگاه در شرایط نسبتا ایده آلی قرار دارد به گونه‌ای که اکنون مساحت کل زمین تحت مالکیت دانشگاه در حدود ۱۲۷۷ هکتار بوده و در این پهنه ، ساختمانهای آموزشی ، اداری ، خدماتی ، فرهنگی ، ورزشی و تفریحی قرار گرفته اند. مجموع فضاهای ساختمانی دانشگاه بالغ بر ۲۹۸۹۱۷ متر مربع می باشد.

 

 

 

MSC

 

 

 

 

 

 

 

مجتمع فولاد مبارکه، بزرگ‌ترین مجتمع صنعتی ایران است، که در حاشیه شهر مبارکه استان اصفهان قرار دارد.

این مجتمع در ۷۵ کیلومتری جنوب‌غربی شهر اصفهان، در زمینی به وسعت ۳۵ کیلومترمربع (۱۷ کیلومتر مربع سالن تولید) استقرار یافته است و دارای ظرفیت تولید سالانه ۵٫۳۳ میلیون تن، انواع محصولات فولادی تخت، گرم و سرد نوردیده، قلع‌اندود، گالوانیزه و رنگی از ضخامت ۰٫۱۸ تا ۱۶ میلیمتر می‌باشد.

 

 

 

 

AMRC1

 

 

 

مرکز تحقیقات مواد پیشرفته به عنوان مرکز تحقیقاتی با نگرشی فراگیر بر نقش تحقیقات صنعتی، برای توسعه کشور با به کارگیری ابزارهای خاص به انجام پژوهش­های مورد نیاز صنایع کشور می پردازد. این مرکز در ساختمان مرکز تحقیقات دانشگاه واقع شده است.در حال حاضر این مرکز با دارا بودن آزمایشگاه های تخصصی در زمینه های مختلف رشته مهندسی مواد ارائه خدمت می نماید.این مرکز دارای اعضاء هیئت علمی مجرب بوده که در هسته های تحقیقاتی مختلف پژوهشی همچون انرژی های تجدیدپذیر، جوش، سرامیک و … مشغول به انجام پژوهش و تحقیقات محصول محور می باشند.ارائه خدمات آزمایشگاهی تخصصی مطابق استانداردهای معتبر در حوزه مهندسی مواد، ارائه خدمات آموزشی ، مشاوره ای و تحقیقاتی، اجرای طرح های تحقیقاتی با توان هسته های علمی مستقر در مرکز، ارائه خدمات مهندسی، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ویژه صنایع کشور و تدوین استاندارد از جمله خدمات تخصصی این مرکز می باشد.

 

 

 

 

60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اتاق بازرگانی اصفهان، میعادگاه تجارت مردان، صنعتگران و معدنکاران اصفهان و بسیاری از کسانی است که در گستره اقتصاد این شهر دیر سال، بی وقفه می کوشند تا پایتخت سر به فخر فلک ستوده صفویان، همچنان بر قله رفیع اقتصاد و صنعت ایران زمین، علم بر افرازد و سروری کند و براعتلای این سرزمین مقدس، بیفزاید.
در این رهگذر، نگاهی به پیشینه صنعت این شهر و چگونگی برپایی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن اصفهان، می توان افزون بر یاد کرد و گرامی داشت خادمان گرانقدر گستره صنعت و صنعتگری اصفهان، ترسیم مسیر و گزینش راهبردهای آینده این اتاق را نیز، سهل و هموار سازد.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *